İçeriğe geç

Olmazsa Olmaz Ruj Renkleri

Kadınların kullandıkları ruj renkleri yüze canlılık verdiği gibi aynı zamanda estetik görünür. Kullanılan ruj renkleri arasında kırmızı, pembe ve şeftali rengi gibi ruj tonları en fazla kullanılan renklerdendir.

1- Yaz rujları arasında favori renklerden birinde; nar çiçeğidir. Nar çiçeği rengi özellikle de beyaz tenli kadınların favori renklerinden biridir. Nar çiçeği rengi rujların ton olarak farklı renkleri de bulunmaktadır. Nar çiçeği renginin en açık renkleri ise turuncu tonlarındaki rujlara benzer.

TrendRujRenkleri81

2- Turuncu her ne kadar fazla kullanılan bir ruj rengi gibi görünmese de; yeşil gözlü kadınların favori ruj renkleri arasında yer alıyor. Gözleriniz yeşil ve ten renginiz sarı alt tonlu ise; turuncu tam sizin renginizdir. Kış mevsiminde değil özellikle de yaz mevsimi için ideal bir ruj rengidir.

ruj-renkleri11

3- Bordo ruj rengi kadınların yaz kış kullandıkları favori ruj renklerindendir. Asil bir görünüm kazandıran bordo rujlar aynı zamanda mat duruşları ile de son derece kalıcıdır. Koyu renkli rujlar arasında en sık kullanılan renk olan bordo; her kıyafetle uyum sağlayan bir renk tonudur.

ruj-renkleri

4- Nude renkler son dönemlerin en çok tercih edilen rujları arasında bulunuyor. Dudak renginde olan nude rujlar sizi sade gösterdiği gibi dudaklarınızı daha dolgun gösterir. Gözlerinize koyu bir makyaj yaptıktan sonra kullanabileceğiniz nude renk rujların kendi aralarında da çeşitli tonları vardır.

Nude-renk-ruj-renkleri-örnekleri

5- Kırmızı renk rujlar çekiciliğin adeta bir simgesi haline gelmiştir. Kırmızı tonlardaki ruj renkleri hem beyaz tenli hemde buğday tenli kadınlara çok yakışır. İster salaş kıyafetlerle isterseniz klasik kıyafetlerle bir arada kullanabileceğiniz kırmızı rujlar son derece çekicidir.

kırmızı ruj

 

Tarih:Makyaj

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir