İçeriğe geç

2017 Kışı İçin En Sevilen Kazak Modelleri

2017 kışı için tasarlanan kazak modellerinde delikli tasarımların yanı sıra; çizgili ve renkli modellerde bulunuyor. Kot pantolonlarla yada kalın yüzeyli eteklerle giyilebilen kazaklarda ince olan tasarımlarda mevcut. Tarzınız ne ise kendinize uygun bir kazak mutlaka bulacaksınız.

1- Desenli Kazak Modelleri 

Desenli kazak modelleri sade bir görünüme sahip olsa da; kendinden desenli kazak modelleri 2017 senesinde oldukça modern bir görünüm sergileyen kazak modelleri içinde bulunuyor. Sarı ve yeşil gibi açık renk kazak renklerini yeni sezonda sıklıkla göreceksiniz.

Bayan-Sarı-Kazak-Gömlek-ve-Kot-Pantolon-Kombini

2- Çizgili Kazak Modelleri 

Kalın ve ince çizgili kazaklar yeni sezonda kadınların tercih edecekleri kazak modelleri arasında yer alıyor. Çizgili kazaklarda renk uyumu oldukça ahenkli bir şekilde tasarlanmış,. Çizgili kazaklarınızı gömleklerle bir arada kullanabilirsiniz.

En-Moda-Bayan-Kazak-Gömlek-Kombini-2016-2017

3- Tüylü Kazak Modelleri 

Tüylü kazak modelleri hem eteklerle hemde pantolonlarla giyilebilecek kazak modellerini oluşturur. Bu kazakları kısa eteklerle bir arada giyerek eteğin içine sokabilir ve uyumlu bir kemer takabilirsiniz. Tüylü kazaklar sadece canlı renklerde değil sade renklerle de kataloglarda yerini alıyor.

Etekle-Giyilecek-En-Güzel-Bayan-Kazak-Gömlek-Kombinleri

4- Tunik Kazak Modelleri 

Tunik kazak modellerinin en büyük özelliği belden aşağıya doğru uzanması ve dar parçalarla bir arada giyilebilmesidir. Bisiklet yaka tunik kazaklar 2017 senesinin en trend kazakları içinde bulunuyor. Beyaz bu kazak türlerinde en trend renklerden biri.

2017-Bayan-kazak-ve-gömlek-kombinleri

5- Örgülü Kazak Modelleri 

Örgülü kazak modellerinde üçgen, kare veya saç örgüsü örgüleri değişik şekillerde karşınıza çıkacak. Örgü türlerinin hemen hemen her tarzını görebileceğiniz örgülü kazaklarda bordo, haki ve camel renkleri en popüler renkler arasında yer alıyor. Örgülü kazak modellerini bisiklet yaka olduğu için çizgili gömleklerle de bir arada giyebilirsiniz.

Ayakkabı-Tayt-Bordo-Kazak-Gömlek-Kombinleri-2016-2017

 

Tarih:Moda

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir